Wycieczka do Pragi 29.09-01.10.2023

Praga – Czechy
Termin – od 29.09.2023 do 01.10.2023 – 3 dni
Praga: Pohorzelc (Pohořelec), przechodzimy koło Strahowskiego Klasztoru (Strahovský Klášter), Lorety (Loreta) i powoli dochodzimy do Zamku na Hradczanach (Pražský hrad), tam (zmiana wart, I, II, III dziedziniec zamku, Katedra Św. Wita, przedsionek (Katedrála svatého Víta), przejście koło Starego Pałacu (Starý královský palác), Bazyliki Św. Jerzego (Bazilika svatého Jiří), wejście do Ogrodów Na Wałach. Następnie Mala Strana, Wyspa Kampa, Most Karola, Stare Miasto z Orlojem, Nove Miasto.
Dzień I Wyjazd z miejsca zamieszkania (godzina do ustalenia) Spotkanie z przewodnikiem na przejściu granicznym . Przejazd z przewodnikiem do Pragi, zwiedzanie Nowego Miasta. Czas wolny dla grupy. Obiadokolacja. Zakwaterowanie w hotelu. Dla chętnych zwiedzanie Pragi nocą.
Dzień II Śniadanie. Zwiedzanie Pragi z przewodnikiem do dyspozycji słuchawki (tourguide) Pohorzelec, Zamek na Hradczanach,dziedziniec zamku( zmiana wart) Katedra św.Wita, Mała Strana, Wyspa Kampa, Most Karola, Ogrody na Wałach, Stare Miasto. Czas wolny dla grupy. Rejs statkiem ( 2 godziny) Kolacja w formie bufetu.Dania ciepłe i zimne. Drink powitalny.
Dzień III Śniadanie 8.00.Wykwaterowanie z hotelu. Dalsze zwiedzanie Pragi z przewodnikiem. Wyjazd z Pragi. Obiad na powrocie. Powrót do miejsca zamieszkania.
Cena zawiera:
# przejazd autokarem klimatyzowanym,WC
# opieka pilota na całej trasie
# 2 noclegi w Pradze
# 2 śniadania, 2 obiadokolacje
# opłata przewodnika w Pradze 3 dni
# rejs statkiem, kolacja ( stół szwedzki)
# opłata za słuchawki (tourguide)
# obiad na powrocie
# opłaty parkingowe
# ubezpieczenie NNW Polska/Czechy